Movies
Ratings
132
Love FictionRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0