Titles you rated
ThorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0