Titles you rated
Love On-AirRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Shotgun LoveRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0