Series
Ratings
431
Kang's KitchenRated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 2.0
LIFERated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
MovingRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5