Titles you rated
MaleficentRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0