Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0