Movies
Ratings
210
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5