Titles you rated
Phone BoothRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Carl’s DateRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 0.5
Waiting For RainRated ★ 1.5