Titles you rated
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5