Series
Ratings
89
TriggerRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5- Heo's DinerRated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Gangnam B-SideRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
VigilanteRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The BequeathedRated ★ 4.0
The Sand FlowerRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Sisyphus : the mythRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 4.5