Movies
Ratings
32
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0