Movies
Ratings
18
3 IdiotsRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5