Series
Ratings
24
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.0