Titles you rated
Ninja ScrollRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 1.0
Power RangersRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 1.0
The RiteRated ★ 2.0- SawRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 1.0
GodzillaRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 1.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
ChawRated ★ 1.0
Break OutRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 2.5