Series
Ratings
35
Blue TowerRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0