Series
Ratings
31
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0