Titles you rated
 District 9Rated ★ 4.5 District 9Rated ★ 4.5
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
 Blood RainRated ★ 3.0 Blood RainRated ★ 3.0
 RatatouilleRated ★ 5.0 RatatouilleRated ★ 5.0
 Miss GrannyRated ★ 4.5 Miss GrannyRated ★ 4.5
 SilmidoRated ★ 5.0 SilmidoRated ★ 5.0
 Monsters UniversityRated ★ 4.5 Monsters UniversityRated ★ 4.5
 SunnyRated ★ 5.0 SunnyRated ★ 5.0
 Confession of MurderRated ★ 3.5 Confession of MurderRated ★ 3.5
 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0 The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
 SpellboundRated ★ 3.5 SpellboundRated ★ 3.5
 The Berlin FileRated ★ 3.5 The Berlin FileRated ★ 3.5
 200 Pounds BeautyRated ★ 4.5 200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
 TwilightRated ★ 4.5 TwilightRated ★ 4.5
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 5.0 A Werewolf BoyRated ★ 5.0
 PunchRated ★ 4.5 PunchRated ★ 4.5
 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5 Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
 The PiratesRated ★ 3.5 The PiratesRated ★ 3.5