Movies
Ratings
418
Barton FinkRated ★ 5.0
Death of a SalesmanRated ★ 4.0
PygmalionRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
TuskRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Kate & LeopoldRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
AmourRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
The Angels ShareRated ★ 3.5