Movies
Ratings
419
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
HeroRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Famme FataleRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 1.5
Man on the EdgeRated ★ 2.5