Series
Ratings
145
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0