Titles you rated
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Heaven & EarthRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
I Believe in LoveRated ★ 3.5- I Need a FairyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0