Series
Ratings
211
WandaVisionRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.0
ArgonRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0- Late BlossomRated ★ 4.0
- The LandRated ★ 2.5
- Terms of EndearmentRated ★ 3.0
PartnerRated ★ 2.5