Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 4.0
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 4.0