Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0