Series
Ratings
60
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Come Back AliveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0