Titles you rated
The Four SeasonsRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Evil Season 4Rated ★ 3.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
This Is UsRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 2Rated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 3.5