Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 5.0
A Melody to RememberRated ★ 1.0
Love, LiesRated ★ 0.5
TwentyRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 1.0
Iron Man 2Rated ★ 0.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
SpyRated ★ 1.0
HerRated ★ 1.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 1.0
New WorldRated ★ 2.0
Steve JobsRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 5.0