Titles you rated
TunnelRated ★ 5.0- Haneuljae's MurderRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.5
Idle MermaidRated ★ 1.0
My Secret HotelRated ★ 2.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 1.5