Movies
Ratings
27
Notting HillRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0