Series
Ratings
14
Why Women KillRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0