Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
All InRated ★ 2.5- Hello, God!Rated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0