Titles you rated
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
The Children ActRated ★ 4.0
AntichristRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
BurningRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0- Talking ArchitectRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5