Series
Ratings
28- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5