Titles you rated
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.5
ItRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.5