Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 4.5- 신의 혀를 가진 남자Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.0
DekalogRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0