Movies
Ratings
573
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.5
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5