Titles you rated
 Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0 Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
 The King's SpeechRated ★ 5.0 The King's SpeechRated ★ 5.0
 The TowerRated ★ 3.5 The TowerRated ★ 3.5
 The Social NetworkRated ★ 4.0 The Social NetworkRated ★ 4.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0 The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
 The HimalayasRated ★ 3.5 The HimalayasRated ★ 3.5
 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0 Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
 Tidal WaveRated ★ 3.0 Tidal WaveRated ★ 3.0
 Les MisérablesRated ★ 5.0 Les MisérablesRated ★ 5.0
 The Face ReaderRated ★ 5.0 The Face ReaderRated ★ 5.0
 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0 Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
 The AttorneyRated ★ 2.0 The AttorneyRated ★ 2.0
 DeadpoolRated ★ 3.0 DeadpoolRated ★ 3.0
 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0 A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 The Imitation GameRated ★ 5.0 The Imitation GameRated ★ 5.0