Titles you rated
HotelierRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5