Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
My Horrible BossRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Three DaysRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
AssemblyRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0