Movies
Ratings
53
World War ZRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Up in the AirRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0