Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5