Movies
Ratings
919
The Exit 8Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5