Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Challenger: The Final FlightRated ★ 4.0