Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
MimangRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0