Titles you rated
All InRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0