Movies
Ratings
270
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0