Titles you rated
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0- 나루토 5기Rated ★ 5.0
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0