Series
Ratings
40
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0