Titles you rated
House of CardsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Pippi LongstockingRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5