Movies
Ratings
862
The Face ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Days of Being WildRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Kisaragi StationRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
CoherenceRated ★ 4.0